İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

Sevmek Zamanı 1. Bölüm Fragmanı

Sevmek Zamanı 1. Bölüm Fragmanı
+ - 0
Sevmek Zamanı, ilk bölümü ile 2022 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Nalan Merter Savaş tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban yer almaktadır. Romantik türündeki dizi, Atv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde İlhan Şen bulunan Sevmek Zamanı dizisinin, oyuncu kadrosunda ise İlhan Şen,Deniz Işın,Serenay Aktaş,Toprak Can Adıgüzel, Beran Soysal,Muttalip Müjdeci,Çağdaş Onur Öztürk,Nimet İyigün,Onur Gözeten,Derya Pınar Ak,Ozan Yiğit,Zeynep Oymak gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Sevmek Zamanı 1. Bölüm Özeti

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sevmek Zamanı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yakında akşamı yayınlanacak. Sevmek Zamanı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nalan Merter Savaş tarafından kaleme alınan, İlhan Şen,Deniz Işın,Serenay Aktaş,Toprak Can Adıgüzel, Beran Soysal,Muttalip Müjdeci,Çağdaş Onur Öztürk,Nimet İyigün,Onur Gözeten,Derya Pınar Ak,Ozan Yiğit,Zeynep Oymak gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sevmek Zamanı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeYorum Yap