İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

Mahkum 23. Bölüm Fragmanı

Mahkum 12. Bölüm Fragmanı
+ - 0

Mahkum; Fox ekranında izleyiciyle buluşan, MF Yapım imzalı dram, macera türündeki televizyon dizisidir.

“Innocent Defendant” dizisinden uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk yer alırken, senaryosu ise Uğraş Güneş tarafından uyarlanmaktadır.

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpekgökova’nın üstlendiği dizinini çekimleri İstanbul’da yapılıyor.

KONUSU

Dürüstliğü ve idealistliğiyle bilinen Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut (Onur Tuna), bir gün gözlerini cezaevinde açar. Neden, hangi sebeple cezaevinde olduğuna dair en ufak bir fikri olmayan Fırat, eşi ve kızını öldürmekle suçlandığını öğrendiğinde dünya başına yıkılır. Geçmişte geçici hafıza kaybı geçirdiği bilinen Fırat’ın yine hafıza kaybı geçirdiği düşünülmektedir ancak gerçek bambaşkadır.

Eşinin ve çocuğunun ölümüyle yıkılan Fırat’ın tek gayesi kendisine kurulan bu komployu ortaya çıkarmak ve ailesinin katillerinin peşine düşmektedir.

OYUNCU KADROSU

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpekgökova’nın başrollerini paylaştığı Mahkum dizisinin oyuncyu kadrosunda ise Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor.

Mahkum 23. Bölüm Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Mahkum 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Mayıs 2022, Perşembe akşamı yayınlanacak. Mahkum yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Uğraş Güneş tarafından kaleme alınan, Onur Tuna,Derya Beşler,Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu ,Tugay Mercan gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Mahkum dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeYorum Yap