İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

Üç Kuruş 22. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 17. Bölüm Fragmanı
+ - 0
Karakter Oyuncu       Karakter Oyuncu

Üç Kuruş, Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı, başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları’nın üstlendiği polisiye, macera ve aksiyon türündeki televizyon dizisidir.

İçerde ve Çukur dizileriyle çok büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın yeni projesinin senaryosunu da Damla Serim ve Murat Uyarkulak kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise yine Çukur’dan tanıdığımız Sinan Öztürk yer alıyor.

Dizi, İstanbul’un Çıngıraklı mahallesinin lideri Kartal’ın Organize Büro’nun başarılı komiseri Efe ile aralarında yaşanacak olayları konu alıyor. Roman mahallesi olan Çıngıraklı da yaşayan mafya lideri Kartal, mahalleyi ve mahallelisini koruyabilmek için çok büyük bedeller ödemiş ve bir o kadar da pis işlere bulaşmıştır. Kartal’ı içeriye alabilmek için büyük çaba sarf eden komiser Efe bir cinayet vakasında hiç ummadığı bir yola girmek zorunda kalır. Kartal ile çıktığı bu yolda karşılarına çıkacak isim onlara bambaşka olayların kapılarını açacaktır.

ÜÇ KURUŞ KARAKTERLERİ

Karakter Oyuncu       Karakter Oyuncu Kartal Uraz Kaygılaroğlu   Semiha Süreyya Kilimci Efe Ekin Koç   Mesut Cenk Kangöz İrfan Diren Polatoğlulları   Konyalı Alişan Uğur Leyla Aslıhan Malbora   Bülent Burak Altay Neriman Nursel Köse   Sahir Muttalip Müjdeci Oktay Civan Canova   Peri Asena Girişken Halit: Ercan Kesal   Hazal Tuğçe Yolcu Ruşen Mustafa Kırantepe   Mirsad Erkan Üçüncü Şesu: Uğur Yıldıran   Neşe Aylin Engör Şahin Umutcan Ütebay   Kamil Volkan Kıran Halide Damla Makar   Ahmet Özkan Özipek Nesrin Melissa Yıldırımer   Seco Ömer Çobanoğlu Batu Aytaç Uşun   Hüseyn Ömer Civan Şit

 

Üç Kuruş 22. Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Üç Kuruş 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Nisan 2022, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Damla Serim, Murat Uyarkulak tarafından kaleme alınan, Aslıhan Malbora,Uraz Kaygılaroğlu,Ekin Koç,Nesrin Cavadzade,Aytaç Uşun gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Üç Kuruş dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeYorum Yap