İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

Survivor All Star 2022 62. Bölüm Fragmanı

Survivor All Star 2022 31. Bölüm Fragmanı
+ - 0
ÜNLÜLER TAKIMI VE SURVİVOR BAŞARILARI GÖNÜLLÜLER TAKIMI VE SURVİVOR BAŞARILARI

Survivor 2022: All Star; Tv8’de 15 Ocak 2022 tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelen yarışma programıdır. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği yarışmanın sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı yapmaktadır. Çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan yarışmada bu yıl Survivor tarihine damga vurmuş sevilen yarışmacılar yer alıyor.

Ünlüler ve Gönüllüler olarak iki farklı takımın mücadele edeceği yarışma programında takımlar şu şekilde oluştu.

ÜNLÜLER TAKIMI VE SURVİVOR BAŞARILARI

Adem Kılıççı: Survivor 2017 ve 2018’de yarıştı. 2 final gördü, 2018 yılında şampiyon oldu.

Aycan Yanaç: Survivor 2020’de yer aldı. Güzelliği ve karakteriyle milyonların beğenisi kazandı. Final görmeyi başaramadı.

Barış Murat Yağcı: Survivor 2020’de finale kalmayı başardı. Yarışmacı ikinci olarak tamamladı.

Batuhan Karacakaya: Survivor 2021’de ünlüler takımında yarıştı. İlk deneyiminde yarışmayı birinci olarak tamamlayamayan Batuhan bu yılın iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Birsen Bekgöz: Survivor 2018’de gönüllüler takımında mücadele etti. Fiziği ve atletik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bu Bekgöz All Star’ın iddialı isimleri arasında bulunuyor.

Çağan Atakan Arslan: Nâmı diğer ‘Avatar Atakan’, 2016 yılında katıldığı Survivor programında şampiyonluğa ulaşmıştır.

Elif Gören: 2020 yılında katıldığı Survivor’da en güçlü kadın yarışmacılar arasında yer almıştır.

Furkan Kızılay: 2017 yılında Survivor’da mücadele eden Furkan yarışmadaki hızıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başarmıştı. Kızılay’ın All Star performansı merakla bekleniyor.

Mert Öcal: Survivor 2020’de mücadele eden ünlü oyuncu bu yılın iddiali isimleri arasında yer alıyor.

Merve Aydın: Survivor’a üçüncü kez katılan Merve Aydın’ın, hırsı, hızı ve kıvraklığıyla All Star’da da büyük başarılara imza atması bekleniyor.

Nagihan Karadere: Survivor 2016’da beşinci, Survivor All Star 2018’de ikinci olarak yarışmayı tamamlayan Nagihan, All Star 2022’nin en iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Sema Aydemir: Survivor 2017 ve Survivor 2018 All Star’da yarışan Türk çekiç atma sporcusu Sema Aydemir, All Star 2022’nin güçlü kadınları arasında yer alıyor.

Sercan Yıldırım: Survivor 2020’de sergilediği başarılı performansla akıllara kazınan Sercan’ın All Star 2022’de göstereceği performans merakla bekleniyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI VE SURVİVOR BAŞARILARI

Anıl Berk Baki: Survivor 2018’de gösterdiği başarılı performansla akıllar akazınan Anıl Berk Baki’nin şampiyonluğu bulunmuyor.

Ardahan Ukanbaş: Survivor 2020’de milyonların beğenisini kazanan Ardahan’ın şampiyonluğu bulunmuyor.

Berkan Karabulut: Survivor 2020’ye damga vuran yarışmacılardan biri olan Berkan, pozitifliği ve yüksek enerjisiyle hem seyircilerin hemde diğer yarışmacıların takdirini kazanmış All Star 2022’nin ise iddialı yarışmacı arasında yer alıyor.

Berna Keklikler: Güzellik yarışması birincliği olan Berna Keklikler daha önce Survivor 2017’de mücadele etti. Yarışmada finale kalmayı başaramayan Berna’nın All Star performansı merakla bekleniyor.

Evrim Keklik: Survivor 2020’de ettiği itirazlarla yarışmaya damga vuran Evrim, dayanıklılığıyla bu yılın favori kadın yarışmacı arasında yer almayı planlıyor.

Gizem Kerimoğlu: Survivor 2016’da Gönüllüler takımında gösterdiği performanslarla akılllara kazınan Gizem All Star’ın iddiali yarışmacı arasında yer almakta.

Gökhan Keser: Survivor 2014’te yarışmayı ikinci olarak tamamlayan Gökhan Keser Survivor All Star’ın iddialı yarışmacıları arasında yer alıyor.

Hikmet Tuğsuz: Survivor 2019’da Türkiye-Yunanistan yarışmasında performansıyla beğenileri toplayan Hikmet talihsiz bir sakatlık sonrası yarışmadan çekilmek zorunda kalmıştı. Hikmet’in All Star performansı merakla bekleniyor.

Nisa Bölükbaşı: Survivor 2020’de mücadele eden, sevimliliği ve pozitif enerjisiyle beğenileri kazanan Nisa All Star 2022’nin iddialı isimleri arasında gösteriliyor.

Ogeday Girişken: İlk defa katıldığı Survivor 2017’yi şampiyon olarak tamamlayan Ogeday Girişken, 2022’nin en iddialı erkek yarışmacıları arasında gösteriliyor.

Seda Ocak: Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan’da yer aldı. Hırsı ve hızıyla bilinen Seda, All Star 2022’nin güçlü kadın yarışmacıları arasında yer almakta.

Sude Burcu: Survivor 2019’da yer alan, tekvando sporuyla yakından ilgilenen Sude’nin bu sene de hırsı ve hızıyla büyük başarılara imza atması bekleniyor.

Yasin Obuz: MasterChef 2019’da milyonların beğenisini kazanan, yarışmanın ardından Survivor 2020’ye katılan Yasin Obuz eğlenceli kişiliğiyle ekran başındakilerin beğenisini kazanmayı başaran isimler arasında yer alıyor.

Survivor All Star 2022 62. Bölüm Özeti

Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Survivor All Star 2022 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Mart 2022, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Survivor All Star 2022 yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Acun Ilıcalı tarafından kaleme alınan, Anıl Berk Baki, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Berna Keklikler, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Yasin Obuz,Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Birsen Bekgöz, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Survivor All Star 2022 dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yorum Yap