İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

Oğlum 9. Bölüm Fragmanı


+ - 0

Oğlum; Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. Dizinin senaryosu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kaleminden çıkmaktadır. Proje yapımı Ahmet Katıksız üstlenirken dizinin yönetmen olduğunda ise tecrübeli isim Gökçen Usta yer almaktadır.

OĞLUM OYUNCU KADROSU

“Umut her zaman bir yolunu bulur, kayadan fışkıran çiçek gibi” sloganıyla tanıtımları yapılan dizinin oyuncu kadrosunda son zamanların popüler isimleri yer alıyor. Kubilay Aka, Songül Öden, Canan Ergüder ve Feyyaz Duman’ın başrollerini üstlendiği dizide ayrıca Timur Acar, Serhat Teoman ve Nihal Yalçın gibi sevilen isimlerde yer almaktadır.

OĞLUM KONUSU NEDİR?

Efe, 12 yaşında varlıklı ancak ilgisiz bir aileye sahip, yaşadığı boşluğu bilgisayar oyunları ve çizim yaparak kapatmaya çalışan bir çocuktur. Kaan ise henüz 6 yaşında, Efe’ye göre varlıksız bir ailede ilgiyle büyüyen çocuktur.

Efe ve Kaan’ın yollar bir gün hiç beklenmedikleri bir yerde kesişir. Kaan ve Efe’nin başına gelen korkunç olay hikayeyi başlatır.

OĞLUM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Oğlum dizisinin çekim yeri izleyicinin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. İstanbul’un farklı bölgelerinde çekimleri gerçekleşen dizinin sabit bir platosu bulunmamaktadır.

Oğlum 9. Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Oğlum 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 06 Nisan 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Oğlum yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Canan Ergüder, Songül Öden, Serhat Teoman,Timur Acar,Kubilay Aka,Nihal Yalçın gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Oğlum dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeYorum Yap