İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

İyilik 5. Bölüm Fragmanı

İyilik 1. Bölüm Fragmanı
+ - 0

İyilik, Med Yapım’ın Fox TV için hazırladığı drama türündeki televizyon dizisidir. Başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş gibi deneyimli isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini ise Murat Öztürk üstlenmektedir.

İYİLİK KONUSU

Güney Kore yapımı The Queen’s House’tan uyarlanan İyilik dizisinde mutlu bir ailenin bir anda tersine giden hayatları konu ediliyor. Dizide Neslihan (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında muhteşem bir hayat sürmektedir. Ancak Neslihan bu kusursuz gibi görünen hayatının bir yerinde çok sevdiği eşi Murat (İsmail Demirci) tarafından uzun zamandır aldatıldığını öğrenir. İki çocukları olan çift bundan sonra ne yapacaktır? Neslihan bu travmadan nasıl kurtulacak ve eşini ve yuvasını yeniden kazanmak için neler yapacaktır?

İYİLİK OYUNCU KADROSU

İyilik dizisinin oyuncu kadrosunda  İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş yer alıyor.

İyilik 5. Bölüm Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, İyilik 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Mayıs 2022, Cuma akşamı yayınlanacak. İyilik yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey,Perihan Savaş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan İyilik dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeYorum Yap