İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

Alparslan Büyük Selçuklu 27. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 16. Bölüm Fragmanı
+ - 0
Alparslan Büyük Selçuklu, ilk bölümü ile 2021 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise M. Çağatay Tosun yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Trt 1 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Barış Arduç bulunan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Barış Arduç,Fahriye Evcen,Zeynep Özder, Mehmet Özgür,Mim Kemal Öke gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Alparslan Büyük Selçuklu 27. Bölüm Özeti

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Alparslan Büyük Selçuklu 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 30 Mayıs 2022, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Barış Arduç,Fahriye Evcen,Zeynep Özder, Mehmet Özgür,Mim Kemal Öke gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeYorum Yap